Zapraszamy do przeżycia niezwykłej przygody wraz z przedszkolakami z przedszkola Eco-Kids! Ostatnio odwiedziliśmy przychodnię weterynaryjną Petit-Vet na Natolinie, gdzie nasi maluchy miały okazję zagłębić się w tajniki leczenia zwierząt domowych.

Podczas wizyty dzieci miały możliwość przyjrzenia się, jak wygląda codzienna praca weterynarza oraz jakie troski towarzyszą opiece nad naszymi futrzanymi przyjaciółmi. Zafascynowane maluchy uczestniczyły w interaktywnych prezentacjach na temat leczenia psów i kotów, zdobywając wiedzę na temat różnych procedur medycznych.

W trakcie wycieczki nasi przedszkolacy mieli również okazję spotkać się z doświadczonym personelem Petit-Vet, który troskliwie opowiadał o codziennych obowiązkach związanych z opieką nad zwierzętami. Dzieci mogły zadawać pytania, dotykać sprzętu używanego przez weterynarzy oraz dowiedzieć się, jakie są najlepsze praktyki dbania o zdrowie swoich pupili.

Ta wyjątkowa wizyta nie tylko dostarczyła dzieciom niezapomnianych wrażeń, ale także wzbogaciła ich wiedzę na temat troski o zwierzęta. Pragniemy podziękować przychodni weterynaryjnej Petit-Vet za ciepłe przyjęcie i możliwość zorganizowania tego fascynującego wydarzenia.

Dla naszych maluchów to nie tylko wizyta w przychodni weterynaryjnej – to podróż w świat odpowiedzialności, empatii i fascynujących tajemnic medycyny weterynaryjnej. Jesteśmy dumni, że możemy dostarczyć naszym przedszkolakom takie wyjątkowe doświadczenia edukacyjne!

Do zobaczenia na kolejnych przygodach z Eco-Kids!