Kontakt – Przedszkole EcoKids na Ursynowie

Serdecznie zapraszamy do prywatnego przedszkola EcoKids w Warszawie. Zapisy trwają przez cały rok! Oferujemy profesjonalną opiekę i wszechstronny rozwój dla Twojej pociechy. Już dziś możesz zapisać swoje dziecko na zajęcia bez opłaty wpisowej. Wiemy, że rodzice zawsze starają się zapewnić swoim dzieciom najlepszą opiekę oraz odpowiednie warunki edukacyjne, choć często nie mogą realizować tych zadań osobiście. Z tego powodu stworzyliśmy ofertę, która jest wygodna zarówno dla dzieci, jak i dla rodziców. Zgłoszenia dziecka do przedszkola można dokonać telefonicznie lub mailowo, a nasi doświadczeni pedagodzy chętnie udzielą wszelkich potrzebnych informacji i pomogą w procesie zapisu.

Dlaczego warto zapisać dziecko do przedszkola EcoKids?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy rodzic ma różne wymagania i oczekiwania dotyczące edukacji swojego dziecka. Dlatego w naszym przedszkolu istnieje możliwość uczęszczania na zajęcia przez kilka godzin dziennie albo tylko w wybrane dni tygodnia. W ten sposób rodzic ma pewność, że jego pociecha będzie pod odpowiednią opieką dokładnie wtedy, kiedy tego potrzebuje. Jest to szczególnie przydatne dla tych rodziców, którzy mają nieregularne godziny pracy lub tylko sporadycznie potrzebują wsparcia w opiece nad dzieckiem.

Nasz zespół pedagogów to wykwalifikowani specjaliści z pasją do pracy z dziećmi. Dbamy o to, aby każde dziecko czuło się u nas bezpiecznie i swobodnie, a także rozwijało swoje talenty i zdolności. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców, stawiamy na indywidualne podejście do każdego dziecka, otwartość i serdeczność.

EcoKids