Przedszkole z językiem angielskim w Warszawie – Ursynów

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą zajęć języka angielskiego w naszym przedszkolu na warszawskim Ursynowie. Najmłodsi, będący pod naszą opieką, biorą udział w regularnych lekcjach, dostosowanych do ich wieku i możliwości rozwojowych. Są to kreatywne zajęcia uczenia się języka poprzez zabawę. Nauka pozwala najmłodszym poznawać nowe słówka, a także oswajać się z właściwym akcentem. Zajęcia obejmują takie obszary, jak:

  • poznawanie nowych słówek,
  • rozpoznawanie prostych poleceń,
  • osłuchiwanie się z językiem angielskim,
  • piosenki, gry oraz zabawy w języku angielskim.

Przedszkole EcoKids to ekscytująca i przyjazna przestrzeń, która umożliwia dzieciom zdobycie kompetencji językowych i jest cenną inwestycją w ich przyszłość.

Zajęcia języka angielskiego w przedszkolu na Ursynowie

Angielski dla przedszkolaków realizujemy w ramach zajęć w przedszkolu, co oznacza brak dodatkowych kosztów dla rodziców. Wiele osób dorosłych uważa, że dziecku wystarczy jedynie dostęp do książek oraz podręczników, aby rozpocząć naukę języka. Nic bardziej mylnego! Maluch potrzebuje dużo bodźców gdyż szybko się rozprasza i zniechęca. To, co było ciekawe na początku, za kilka dni staje się monotonne i nieangażujące. Właśnie dlatego należy uświadomić sobie, jak dużą rolę odgrywa nauczyciel, a także posiadane przez niego kompetencje. Musi on wykazać się nie lada kreatywnością oraz zaangażowaniem. Nowoczesne metody nauczania sprawiają, że podopieczni chłoną przekazywaną wiedzę znacznie efektywniej.

Nauka języka angielskiego przez zabawę

Przedszkolaki uwielbiają uczyć się przez zabawę. Do realizacji powierzonych zadań podchodzimy z zapałem oraz motywacją, dlatego udaje nam się wypracować pożądane rezultaty. Nauka języka angielskiego to nie tylko podręczniki, ale także humorystyczne wierszyki, bajki, piosenki, zgadywanki, quizy, malowanki, a także wiele innych. Należy także wspomnieć o interakcji między dziećmi, które np. podczas układania klocków lub gry w piłkę mogą przyswajać obcojęzyczne zwroty. Zapisy do przedszkola EcoKids w Warszawie trwają cały rok – Twoje dziecko w każdej chwili może dołączyć do naszej grupy i rozpocząć fascynującą i pełną radości podróż po krainie języka angielskiego.

Wpływ nauki angielskiego na rozwój poznawczy dzieci

Nauka języka obcego, a w szczególności języka angielskiego, jest obecnie nieodłącznym elementem edukacji dzieci już od najmłodszych lat. Cieszymy się, mogąc zaoferować naszym podopiecznym profesjonalne zajęcia, podczas których opanowują oni podstawy języka niejako przy okazji. Dzieci uczące się angielskiego wykazują lepsze zdolności koncentracji i kojarzenia, szybciej przyswajają nowe treści oraz radzą sobie lepiej z rozwiązywaniem problemów. Dzięki temu, że dziecko musi na bieżąco przetwarzać i porównywać informacje dotyczące dwóch różnych systemów językowych, jego mózg staje się bardziej elastyczny, a myślenie – kreatywniejsze.

Nauka angielskiego znacznie poszerza horyzonty kulturowe dzieci, ucząc ich otwartości na różnorodność i tolerancji. Zajęcia językowe w przedszkolu nie muszą być obciążeniem dla najmłodszych. Wręcz przeciwnie, mogą stać się interesującą i inspirującą przygodą, która korzystnie wpłynie na rozwój poznawczy i społeczny dzieci.