Nasze wyjątkowe przedszkole EcoKids z dumą ogłasza, że nasze dzieci wystąpiły w popularnym programie telewizyjnym „Pytanie na Śniadanie”! Temat przewodni spotkania był niezwykle ważny: „Emocje – atak histerii u dziecka”

Zapraszamy do obejrzenia występu naszych małych gwiazd, które podzielili się swoimi spostrzeżeniami na temat emocji i sposobów radzenia sobie ze złością. Wierzymy, że ta wartościowa dyskusja może być inspiracją dla innych rodziców, nauczycieli i przedszkolaków.
Link do obejrzenia programu: Co się dzieje z dzieckiem, gdy minie atak histerii? Jak reagować i pomóc dziecku po ataku histerii?

Przedszkole EcoKids nie tylko dba o rozwój intelektualny, ale również kształtuje zdolności emocjonalne naszych dzieci, pomagając im zrozumieć i wyrazić swoje uczucia w zdrowy i konstruktywny sposób.