Drodzy Rodzice, Przyjaciele i Małe Skarby EcoKids,

Dzisiaj mieliśmy niezwykłą przyjemność gościć wyjątkowego gościa w naszym przedszkolu – samego Świętego Mikołaja! Mikołajki w EcoKids to zawsze wyjątkowy czas, ale tym razem było naprawdę magicznie.

Od samego rana dzieci z niecierpliwością wyczekiwały przybycia Mikołaja. Kiedy wreszcie pojawił się z workiem pełnym tajemniczych prezentów, ich oczy świeciły się radością. Mikołaj osobiście rozmawiał z każdym maluchem, pytał o ich marzenia i sprawdzał, czy były grzeczne przez cały rok.

Atmosfera była niesamowita – śmiech, radość i migoczące oczka dzieci, które z niecierpliwością otwierały swoje upominki. To był moment pełen emocji, który z pewnością na długo pozostanie w pamięci naszych milusińskich.

Podczas wizyty Mikołaja nie zabrakło również licznych zabaw i wspólnych tańców. Dzieci świetnie bawiły się w towarzystwie Mikołaja, który okazał się nie tylko świetnym dostawcą prezentów, ale także doskonałym towarzyszem do wspólnej zabawy.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Świętemu Mikołajowi za odwiedzenie naszego przedszkola oraz za wszystkie uśmiechy, jakie dzięki niemu pojawiły się na twarzach naszych dzieci. To był dzień pełen magii, który na pewno na długo pozostanie w sercach naszych przedszkolaków.

Dziękujemy również wszystkim rodzicom za zaufanie i wsparcie, które codziennie nam okazują. Mamy nadzieję, że ten wyjątkowy dzień przyniósł Waszym pociechom mnóstwo radości i uśmiechów.

Życzymy Wam wszystkim wspaniałych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz pełnych ciepła chwil w gronie najbliższych.

Z serca,
Zespół Przedszkola EcoKids