Oczyścić świat zaczynamy od naszych podwórek! Przedszkole EcoKids wzięło udział w akcji „Sprzątanie Świata”, aby zadbać o nasze otoczenie i nauczyć nasze przedszkolaki, jak ważne jest dbanie o czystość naszej planety.

Uzbrojeni w rękawice i worki na śmieci, nasza mała ekipa wyruszyła na misję czyszczenia okolic przedszkola. Dzieci z pełnym zaangażowaniem zbierały śmieci, a ich entuzjazm i determinacja były niesamowite! Z wielkim entuzjazmem wypatrywali każdego kawałka śmieci, dbając o to, by nasze podwórko było czyste i bezpieczne dla wszystkich.

Nie tylko posprzątaliśmy nasze podwórko, ale także rozmawialiśmy o znaczeniu dbania o środowisko naturalne i jakie korzyści przynosi nam utrzymanie czystości w naszej okolicy. Dzieci dowiedziały się, dlaczego segregacja odpadów i recykling są tak istotne dla naszej planety oraz jak możemy wspólnie działać, aby chronić naszą Ziemię.

Dziękujemy wszystkim naszym małym ekologom za ich zaangażowanie i entuzjazm podczas dzisiejszej akcji „Sprzątanie Świata”! Wspólnymi siłami możemy naprawdę zmieniać świat na lepsze. A my zaczynamy od naszych własnych kroków w kierunku zielonej przyszłości!